Samblatekstuurid arhitektidele ja disaineridele

Oma projektide visualiseerimiseks pakume samblate ja taimede tekstuure, mille saate alla laadida allpool.

Phytowall teeb meelsasti koostööd disaineritega ning arhitektidega. Stabiliseeritud samblad ja taimed on revolutsioon disainimaailmaas, mis lubab luua siseintejööris ja arhitektuuris 100% ökoloogilised ja unikaalsed lahendused.

Meie sortimendis on erinevat tüüpi samblaid: samblamättad, sirgesammal, Islandi sammal, millel on ka lai värvipalett; lai stabiliseeritud taimede valik, puud ja lilled. Stabiliseeritud sambla abil on võimalik luua mistahes suurusega pannod, seinad, raamitud või raamimata pildid, mistahes vorme ja stiile: joonistusi, pealiskirju, logosid ja elusaid pilte nii klassiliste, high tech kui ka modern stiilis interjööride jaoks. Samblast ja taimedest pannood võib paigaldada ükskõik mis asendis pindadele: seintele, lakke, põrandale, postidele, võib luua ripuvaid konstruktsioone jne. Alati võite rohkem infot küsida, kui tekib mingi eriloomuline projekt.

Parema lahenduse leidmiseks oma projekti jaoks vaadake rohkem meie kodulehelt ja võtke meiega ühendust samblanäidiste saamiseks.