Stabiliseeritud taimed

Kui te otsustasite kaunistada interjööri luksusliku kunstiteosega, siis pöörake tähelepanu looduse enda poolt loodud maalilistele piltidele. Samblast pildid, mis on fütodisaini valdkonnas üheks uusimatest rakendustest, näevad igas ruumis efektsed välja, tehes need stiilseteks ja eksklusiivseteks. Stabiliseeritud sambla ja taimede abil on võimalik luua mistahes vorme ja stiile. Aga samblast tehtud piltide õhuline kergus ja silmanähtav elegantsus teevad neist elusad šedöövrid, mis panevad efektse punkti mistahes interjööri disainile.

Stabiliseeritud taimed on taimed, mida on töödeldud spetsiaalsete naturaalsete säilitusainetega. Lihtsate hoiutingimuste järgimisel võivad stabiliseeritud rohelised taimed kaunistada teie interjööri kuni 12 aastat. Tänu sellele omandavad nad mitmeid erakordseid omadusi, mida pole paljudel elustaimedel ega nende kunstlikel teisenditel – stabiliseeritud taimi pole vaja valgustada, kasta, pügada, väetada ja nende värv ei tuhmu. Stabiliseeritud taimed on täiesti looduslikud, kuid samas ebatavalised, huvitavad, imetlusväärsed ja sobivad igasse interjööri. Kõik konserveerimisprotsessis kasutatavad materjalid on ökoloogiliselt puhtad ning vastavad EL ökoloogia- ja ohutusnõuetele.

Te saate meie kodulehel juba valmis töö välja valida, samuti on võimalik piltide valmistamine individuaaltellimuse järgi. Seejuures saate valida oma kompositsiooni jaoks sambla ja taimed iseseisvalt või meie spetsialisti kaasabil, samuti saate valida raami värvuse ja faktuuri. Iga sellise tellimuse korral lepitakse pildi hind kokku individuaalselt.

  • 100% NATURAALNE TOODE
  • 0% HOOLDUST JA PUUDUB VALGUSTAMISE VAJADUS
  • SAMBLAST JA TAIMEDEST PILTE EI OLE VAJA KASTA

Vormista tellimus

Vormis palun märkida/kirjutada toote ligikaudne suurus ja kirjeldus (raamis või ilma, tavaline sammal, koos teiste taimedega, valgustuse vajadus jm.). Näitena saate tuua Teile meeldinud toote pildi meie kodulehelt. Julgelt esitage oma küsimused.

Peale seda võtame Teiega ühendust – arvutame maksumuse ja muud detailid.

Palun esitage oma küsimus ja me võtame teiega ühendust.

*Kohustuslikud väljad
Captcha image