Põdrasammal

Põdrasammal ehk põdrasamblik on polaaraladel kasvav samblik, mis kuulub Cladonia perekonda. See taim tunneb ennast hästi nii karmis põhjakliimas, kui ka meie kliimavööndis. Mõned antud taimeliigid omavad samasuguseid antibakteriaalseid omadusi nagu antibiootikumid. Antud põhjusel kasutatakse seda põhjapiirkondade rahvameditsiinis juba ammustest aegadest. Samuti kasutatakse seda kastmete ja maitseainete valmistamisel.

Sammal leiab laialdast kasutamist ärikeskuste ja büroode haljastamisel. Te võite tellida vastuvõturuumi või konverentsisaali jaoks samblast valmistatud firmalogo. Põdrasamblast elusad rohelised seinad – universaalne dekoorielement, mis elustab iga ruumi, teeb selle interjööri efektseks ja ebatavaliseks.

Põdrasammal on ettenähtud kasutamiseks ainult siseruumides ja otsest kontakti veega tuleb vältida. Tooted ei vaja erilist hooldust. Soovi korral võib interjööritooteid pehme harjaga või sulgedest harjaga ettevaatlikult tolmust puhastada. Kui õhu suhteline niiskusesisaldus on alla 40%, siis võib sammal hakata kuivama ja pudenema puudutamisel. Kui suhteline õhuniiskus on üle 40%, siis jääb sammal pehmeks. Sammal võib mitu korda ära kuivada ja seejärel uuesti taastuda ilma, et selle omadused muutuksid. Sambla paigutamine otsese päikesevalguse kätte võib aja jooksul põhjustada värvimuutust. Tooteid saab utiliseerida koos tavaliste olmejäätmetega.

Põdrasammal on saadaval 35 värvitoonis.

TEHNILISED OMADUSED JA HOOLDUS

Põdrasammal on ette nähtud kasutamiseks ainult siseruumides ja otsest kontakti veega tuleb vältida. Tooted ei vaja erilist hooldust. Soovi korral võib interjööritooteid tolmuimeja harjaga ettevaatlikult tolmust puhastada.

Kui õhu suhteline niiskusesisaldus on alla 40%, siis võib sammal hakata kuivama ja murduma. Kui suhteline õhuniiskus on üle 40%, siis jääb sammal pehmeks. Sammal võib mitu korda ära kuivada ja seejärel uuesti taastuda ilma, et selle omadused muutuksid. Sambla paigutamine otsese päikesevalguse kätte võib aja jooksul põhjustada vähest värvimuutust. Tooteid saab utiliseerida koos tavaliste olmejäätmetega.

Vormista tellimus

Vormis palun märkida/kirjutada toote ligikaudne suurus ja kirjeldus (raamis või ilma, toote värvus, valgustuse vajadus jm.). Näitena saate tuua Teile meeldinud toote pildi meie kodulehelt. Julgelt esitage oma küsimused.

Peale seda võtame Teiega ühendust – arvutame maksumuse ja muud detailid.

Palun esitage oma küsimus ja me võtame teiega ühendust.

*Kohustuslikud väljad
Captcha image