Põdrasammal

Põdrasammal – see on polaaraladel kasvav põdrasammal, mis kuulub samblike perekonda Cladonia. See taim tunneb ennast hästi nii karmis põhjakliimas kui ka meie kliimavöötmes. Mõned selle taime sordid sisaldavad aineid, mis on samasuguste antibakteriaalsete omadustega nagu naturaalsed antibiootikumid. Seepärast kasutatakse seda põhjapiirkondade rahvameditsiinis juba ammustest aegadest saadik, samuti kasutatakse seda kastmete ja maitseainete valmistamisel.

Phytowall pakub interjööri kaunistamiseks samblast valmistatud originaalseid pannoosid ja pilte. Põdrasamblast valmistatud rohelisi seinu saab kasutada võõrastetubade, kaubandus-meelelahutuskomplekside fuajeede, hotellide, pankade ja ilusalongide dekoreerimiseks. Need loovad värskuse ja rahulolutunde, vähendavad mürataset ja suurendavad õhus niiskusesisaldust. Sellises ruumis on kergem hingata.

Sammal leiab laialdast kasutamist ärikeskuste ja büroode haljastamisel. Te võite tellida vastuvõturuumi või konverentsisaali jaoks samblast valmistatud firmalogo. Põdrasamblast elusad rohelised seinad – universaalne dekoorielement, mis elustab iga ruumi, teeb selle interjööri efektseks ja ebatavaliseks.

Dekoreerimiseks kasutatakse stabiliseeritud sammalt. Unikaalne töötlemistehnoloogia võimaldab säilitada kõik taime looduslikud omadused: niiskusesisaldus, pehmus, õhu puhastamise võime. Põdrasammalt on meeldiv katsuda ja see on väga ilus.

Põdrasammal on saadaval 16 värvitoonis.

TEHNILISED OMADUSED JA HOOLDUS

Põdrasammal on ette nähtud kasutamiseks ainult siseruumides ja otsest kontakti veega tuleb vältida. Tooted ei vaja erilist hooldust. Soovi korral võib interjööritooteid tolmuimeja harjaga ettevaatlikult tolmust puhastada.

Kui õhu suhteline niiskusesisaldus on alla 40%, siis võib sammal hakata kuivama ja murduma. Kui suhteline õhuniiskus on üle 40%, siis jääb sammal pehmeks. Sammal võib mitu korda ära kuivada ja seejärel uuesti taastuda ilma, et selle omadused muutuksid. Sambla paigutamine otsese päikesevalguse kätte võib aja jooksul põhjustada vähest värvimuutust. Tooteid saab utiliseerida koos tavaliste olmejäätmetega.

Kõiki tooteid on testitud süttivuse, helisummutamise ja allergiliste reaktsioonide suhtes Soomes VTT Expert Services Ltd. ja Savonia University of Applied Sciences kaasabil.

Vormista tellimus

Vormis palun märkida/kirjutada toote ligikaudne suurus ja kirjeldus (raamis või ilma, toote värvus, valgustuse vajadus jm.). Näitena saate tuua Teile meeldinud toote pildi meie kodulehelt. Julgelt esitage oma küsimused.

Peale seda võtame Teiega ühendust – arvutame maksumuse ja muud detailid.

Palun esitage oma küsimus ja me võtame teiega ühendust.

*Kohustuslikud väljad
Captcha image