KORKSEIN - CORKWALL

Corkwall on 100% looduslik materjal. Korgi graanulite valmistamiseks kasutatakse ainult (falca) oksadest saadud korki. Blokklastrid toodetakse autoklaavis. Antud protsess on 100% naturaalne, ilma igasuguste lisanditeta.

Antud tehnoloogia, mis oli loodud Sofalca poolt, kujutab endast kuuma veeauru manustamise protsessi graanulitesse, mis laiendavad ning agomeeruvad korgi sees oleva oma tõrvaga. Selline „kokandus“ kingib korgile tumeda shokolaadi värvuse.

Auru tootmiseks kasutatakse biomassi, mis tekib falca oksade puhastamisel ning purustamisel, mis teeb protsessi täisti ökoloogiiselt puhtana, jääkideta ning sellejuures on energiline isevarustamine 95%.

Kork on suurepärane materjal, millel on ohutud eelised kuna lisaks sellele, et see on hea soojuse, heli ja vibratsiooni isolaator on see ka CO2 immutaja, mis mängib omalt poolt võtmerolli keskkonnas.

  • 100% naturaalne kork
  • Korkseinad on soojuse, heli ja vibratsiooniisolaator
  • Korgist sein on vee- ja tulekindel
  • 100% hüpoallergiline


Vormista tellimus

Vormis palun märkida/kirjutada toote ligikaudne suurus ja kirjeldus (raamis või ilma, tavaline sammal, koos teiste taimedega, valgustuse vajadus jm.). Näitena saate tuua Teile meeldinud toote pildi meie kodulehelt. Julgelt esitage oma küsimused.

Peale seda võtame Teiega ühendust – arvutame maksumuse ja muud detailid.

Palun esitage oma küsimus ja me võtame teiega ühendust.

*Kohustuslikud väljad
Captcha image